Zakończenie płytki ozdobne do pergoli - SDD 85B | 85x85 mm | czarny


1/2
Wybierz inny wariant
Duża ilość
6
,49 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| CE | PN-EN 14545 |
| Typ | Zakończenie płytki |
| Model | SDD |
| Symbol | SDD 85B |
| Długość [mm] | 85 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 85 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 2 x ø5,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 89702 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |