Łącznik płaski ozdobny do pergoli - SDLPA 3 | 156x85 mm | czarny


1/2
Wybierz inny wariant
Duża ilość
14
,39 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| CE | PN-EN 14545 |
| Typ | Prosty |
| Model | SDLPA |
| Symbol | SDLPA 3 |
| Długość [mm] | 156 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 85 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5,5; 6 x ø7,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 89533 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |