Łącznik belki kwadratowej poprzecznej do pergoli ciesielski - GPLP 85 | 255x170x85 mm | czarny


1/2
Wybierz inny wariant
Duża ilość
29
,99 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Typ | Typ T |
| Model | GPLP |
| Symbol | GPLP 85 |
| Długość [mm] | 255 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 85 mm |
| Wysokość [mm] | 170 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 960782 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |