Łącznik płaski trójramienny 45⁰ prawy ozdobny do pergoli - SDLPF 1 | 155x176x85 mm | czarny

1/1
Wybierz inny wariant
Duża ilość
17
,99 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| CE | PN-EN 14545 |
| Typ | 3-ramienny 45⁰ prawy |
| Model | SDLPF |
| Symbol | SDLPF 1 |
| Długość [mm] | 155 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 85 mm |
| Wysokość [mm] | 176 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø5,5; 9 x ø7,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 89581 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |