Łącznik typu Z ozdobny do pergoli - SDLZ 1 | 98x85x28 mm | czarny


1/2
Wybierz inny wariant
Duża ilość
11
,69 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| CE | ETA 24/0873 |
| Typ | Typ Z |
| Model | SDLZ |
| Symbol | SDLZ 1 |
| Długość [mm] | 98 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 28 mm |
| Wysokość [mm] | 85 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5,5; 6 x ø7,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 89501 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |