Łącznik płaski trójramienny ozdobny do pergoli - SDLPB 1 | 207x146x85 mm | czarny


1/2
Wybierz inny wariant
Duża ilość
31
,49 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| CE | PN-EN 14545 |
| Typ | 3-ramienny |
| Model | SDLPB |
| Symbol | SDLPB 1 |
| Długość [mm] | 207 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 85 mm |
| Wysokość [mm] | 146 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø5,5; 9 x ø7,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 89541 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |