Łącznik płaski pięcioramienny ozdobny do pergoli - SDLPC 1 | 315x200x85 mm | czarny


1/2
Wybierz inny wariant
Duża ilość
53
,99 złbrutto
Dostawa pojutrze
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| CE | PN-EN 14545 |
| Typ | 5-ramienny |
| Model | SDLPC |
| Symbol | SDLPC 1 |
| Długość [mm] | 315 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 85 mm |
| Wysokość [mm] | 200 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 10 x ø5,5; 15 x ø7,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 89551 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |