Stoper bramowy do wbetonowania - SB | Srebrny | 90 mm


1/2
| Model | SB |
| Symbol | SB 90 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 16 mm |
| Długość [mm] | 90 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość [mm] | 90 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8825 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |