Rygiel bramowy stoper - SBR | Srebrny


1/2
| Model | SBR |
| Symbol | SBR 1 |
| Długość [mm] | 65 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 50 mm |
| Wysokość [mm] | 98 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 882711 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |