Kółko do bramy - SBK | Czarny


1/2
| Model | SBK |
| Symbol | SBK 1 |
| Długość [mm] | 200 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 67 mm |
| Wysokość [mm] | 285 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 7 x ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 882701 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |