Stoper bramowy do przykręcania - SBO | Srebrny


1/2
| Model | SBO |
| Symbol | SBO 1 |
| Długość [mm] | 100 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 100 mm |
| Wysokość [mm] | 115 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 882721 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |