Stoper bramowy do przykręcania - SB | Srebrny | 158 mm



1/3
| Model | SB |
| Symbol | SB 160 |
| Długość [mm] | 158 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 138 mm |
| Wysokość [mm] | 50 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8826 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |