Skobel uniwersalny - SP | Złoty | 16 mm


1/2
| Model | SP |
| Symbol | SP 5 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 15 mm |
| Długość [mm] | 16 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 59 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 2 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8666 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |