Skobel okrągły z uchem - SP | Złoty | 39 mm


1/2
| Model | SP |
| Symbol | SP 6 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 14 mm |
| Długość [mm] | 39 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 64 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø4,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8670 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |