Skobel prostokątny z uchem - SP | Złoty | 59 mm


1/2
| Model | SP |
| Symbol | SP 7 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 23 mm |
| Długość [mm] | 59 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 61 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x Ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8671 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |