Skobel uniwersalny - SP | Złoty | 13 mm


1/2
| Model | SP |
| Symbol | SP 4 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 18 mm |
| Długość [mm] | 13 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 57 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 2 x ø4,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8665 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |