Łącznik belki kwadratowej słupa do ściany do pergoli ciesielski - GPPS 85 | 85x85 mm | czarny


1/2
| Model | GPPS |
| Symbol | GPPS 85 |
| Szerokość słupa [mm] | 90-100 mm |
| Długość [mm] | 85 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 85 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 960781 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |




