Łącznik belki kwadratowej do pergoli ciesielski - GPX 70 | 72x165x255 mm | czarny


1/2
| Model | GPX |
| Symbol | GPX 70 |
| Szerokość słupa [mm] | 70 mm |
| Długość [mm] | 165 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 255 mm |
| Wysokość [mm] | 72 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 10 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 96077072 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |




