Łącznik belki kwadratowej narożny do pergoli ciesielski - GPLN 85 | 170x85 mm | czarny


1/2
| Model | GPLN |
| Symbol | GPLN 85 |
| Szerokość słupa [mm] | 90 mm |
| Długość [mm] | 85 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 170 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 12 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 960780 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |




