Łącznik belki kwadratowej do pergoli ciesielski - GPL 90 | 92x185x183 mm | czarny


1/2
| Model | GPL |
| Symbol | GPL 90 |
| Szerokość słupa [mm] | 90 mm |
| Długość [mm] | 185 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 183,5 mm |
| Wysokość [mm] | 92 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 96075092 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |





