Łącznik belki kwadratowej do pergoli ciesielski - GPL 120 | 122x226x224 mm | czarny


1/2
| Model | GPL |
| Symbol | GPL 120 |
| Szerokość słupa [mm] | 120 mm |
| Długość [mm] | 226 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 224 mm |
| Wysokość [mm] | 122 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 96075122 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |





