Zasuwka sprężynowa z drewnianą rączką okrągła - WSP | Złoty | 200 mm


1/2
| Model | WSP |
| Symbol | WSP 200 |
| Długość [mm] | 200 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 30 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 120 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 10 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8618 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |