Zasuwka sprężynowa z drewnianą rączką okrągła - WSP | Czarny | 300 mm


1/2
| Model | WSP |
| Symbol | WSP 260 |
| Długość [mm] | 300 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 50 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 190 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 10 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 86212 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |