Zasuwka sprężynowa z drewnianą rączką okrągła - WSP | Złoty | 420 mm


1/2
| Model | WSP |
| Symbol | WSP 420 |
| Długość [mm] | 420 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 50 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 190 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 10 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8623 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |