Uchwyt ozdobny metalowy do bramki furtki mebli - UNR | Czarny | 250 mm

1/1
| Model | UNR |
| Symbol | UNR 250 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 52 mm |
| Długość [mm] | 40 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 250 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 884252 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |