Uchwyt uniwersalny metalowy do bramki furtki mebli - UNB | Srebrny | 120 mm


1/2
| Model | UNB |
| Symbol | UNB 120 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 33 mm |
| Długość [mm] | 31 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość [mm] | 120 mm |
| Grubość blachy | 1,3 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø4 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 88421 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |