Uchwyt uniwersalny metalowy do bramki furtki mebli - UNB | Czarny | 165 mm


1/2
| Model | UNB |
| Symbol | UNB 160 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 46 mm |
| Długość [mm] | 40 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 165 mm |
| Grubość blachy | 1,3 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x Ø6 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 884232 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |