Podstawa słupa kotwa przykręcana do betonu typ U uniwersalna - PSO | 120 mm | Złoty




1/4
| Typ gniazda | Typ U |
| CE | ETA 20/1044 |
| Symbol | PSO 120 |
| Model | PSO |
| Grubość materiału - gniazdo | 4 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 120 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 120 mm |
| Długość [mm] | 121 mm |
| Kolor | Złoty |
| Szerokość [mm] | 60 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø11; 1 x ø14 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 48366 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |