Podstawa słupa kotwa przykręcana do betonu typ U lekka - PSOL | 45 mm | Antracyt



1/3
| Typ gniazda | Typ U |
| CE | ETA 20/1044 |
| Symbol | PSOL 45 |
| Model | PSOL |
| Grubość materiału - gniazdo | 2 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 45 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 100 mm |
| Długość [mm] | 45 mm |
| Kolor | Antracyt |
| Szerokość [mm] | 45 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø11; 2 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 49400453 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |