Podstawa słupa kotwa przykręcana do betonu typ U lekka - PSOL | 100 mm | Antracyt


1/2
| Typ gniazda | Typ U |
| CE | ETA 20/1044 |
| Symbol | PSOL 100 |
| Model | PSOL |
| Grubość materiału - gniazdo | 2,5 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 100 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 120 mm |
| Długość [mm] | 101 mm |
| Kolor | Antracyt |
| Szerokość [mm] | 71 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø11; 2 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 49401003 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |