Łącznik belki kwadratowej do pergoli ciesielski - GPT 100 | 102x206x306 mm | czarny


1/2
| Model | GPT |
| Symbol | GPT 100 |
| Szerokość słupa [mm] | 100 mm |
| Długość [mm] | 206 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 306 mm |
| Wysokość [mm] | 102 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 96076102 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |





