Zawias z zamknięciem prosty - ZZP | Złoty | 35 mm



1/3
| Symbol | ZZP 25 |
| Model | ZZP |
| Długość [mm] | 75 mm |
| Długość [mm] | 75 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 25 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 35 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 5 x ø7 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8721 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |