Zawias z zamknięciem kryty - ZZK | Złoty | 50 mm



1/3
| Symbol | ZZK 50 |
| Model | ZZK |
| Długość [mm] | 130 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 45 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 50 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 7 x ø7 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8751 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |