Zasuwka zamknięcie z ryglem okrągłym do furtek - WRO | Złoty | 50 mm



1/3
| Model | WRO |
| Symbol | WRO 50 |
| Długość [mm] | 50 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 50 mm |
| Grubość blachy | 1 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø4 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8561 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |