Zasuwka zamknięcie z ryglem okrągłym do furtek - WRO | Złoty | 120 mm



1/3
| Model | WRO |
| Symbol | WRO 120 |
| Długość [mm] | 120 mm |
| Kolor | Złoty |
| Wysokość [mm] | 68 mm |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 10 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 8564 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |