Zasuwa bramkowa ciężka mocna - WBR | Czarny | 260 mm


1/2
| Model | WBR |
| Symbol | WBR 260 |
| Przekrój rygla | 5 mm |
| Długość [mm] | 260 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 115 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 100 mm |
| Grubość blachy | 4 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 10 x ø4 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 86402 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |