Zasuwa bramkowa rygiel zamknięcie do bram - WBR | Czarny | 440 mm


1/2
| Model | WBR |
| Symbol | WBR 440 |
| Przekrój rygla | 8 mm |
| Długość [mm] | 440 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 70 mm |
| Długość ramienia mocującego (b) | 180 mm |
| Grubość blachy | 8 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 12 x ø6,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 86412 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |