Uchwyt ozdobny metalowy do bramki furtki mebli - UZR | Czarny | 290 mm


1/2
| Model | UZR |
| Symbol | UZR 130 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 60 mm |
| Długość [mm] | 40 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 290 mm |
| Grubość blachy | 3 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 79972 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |