Uchwyt ozdobny metalowy do bramki furtki mebli - UZD | Czarny | 270 mm


1/2
| Model | UZD |
| Symbol | UZD 130 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 57 mm |
| Długość [mm] | 52 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość [mm] | 270 mm |
| Grubość blachy | 3 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DC01 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø5,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny + malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 79962 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |