Podstawa słupa kotwa typ U z długim prętem - PS 500 | 160 mm | 624 mm
5.05 opinii





1/5
Wybierz inny wariant
Duża ilość
24
,49 złbrutto
Dostawa jutro
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Typ gniazda | Typ U |
| CE | ETA 20/1044 |
| Symbol | PS 160U/500 |
| Typ | Pręt 500 mm |
| Model | PS |
| Grubość materiału - gniazdo | 4 mm |
| Średnica rury / pręta [mm] | ø22 |
| Szerokość słupa [mm] | 160 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 624 mm |
| Długość [mm] | 161 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 60 mm |
| Wysokość [mm] | 124 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235; B500B |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 480905 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |