Podstawa słupa kotwa typ U z długa rurą - PS 500 | 120 mm | 628 mm
5.05 opinii




1/4
Wybierz inny wariant
Duża ilość
22
,79 złbrutto
Dostawa jutro
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Metody płatności
Bezpieczne zakupy
Łatwe zakupy
| Typ gniazda | Typ U |
| CE | ETA 20/1044 |
| Symbol | PS 120U R500 |
| Typ | Rura 500 mm |
| Model | PS |
| Grubość materiału - gniazdo | 4 mm |
| Grubość materiału - podstawa | 4 mm |
| Średnica rury / pręta [mm] | ø42,4 |
| Długość podstawy (g) | 70 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 70 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 120 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 628 mm |
| Długość [mm] | 121 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 60 mm |
| Wysokość [mm] | 124 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 480908 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |