Podstawa słupa kotwa przykręcana z podstawą prostokątną - PSP | 100 mm | Srebrny
5.02 opinie






1/6
| Typ gniazda | Typ kwadratowy |
| CE | ETA 24/0873 |
| Symbol | PSP 100 |
| Model | PSP |
| Grubość materiału - podstawa | 2 mm |
| Grubość materiału - gniazdo | 2 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 100 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 150 mm |
| Długość podstawy (g) | 150 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 150 mm |
| Długość [mm] | 101 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 101 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø11; 8 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 4843 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |