Podstawa słupa kotwa przykręcana typ L z odsadzeniem - PSK | 35-70 mm | Czarny
5.01 opinia




1/4
| CE | ETA 24/0873 |
| Typ gniazda | Typ L |
| Symbol | PSK 70 |
| Model | PSK |
| Grubość materiału - gniazdo | 3 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 35-70 mm |
| Odsadzenie [mm] (e) | 50 mm |
| Długość podstawy (g) | 70 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 70 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 142 mm |
| Długość [mm] | 34,5 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 70 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna DX51D |
| Otwory okrągłe [mm] | 2 x ø11; 2 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 48582 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |