Podstawa słupa kotwa przykręcana podwójna prostokątna - PSPW | 120 mm | Antracyt
5.06 opinii




1/4
| CE | ETA 20/1044 |
| Typ gniazda | Typ C |
| Symbol | PSPW 120 |
| Model | PSPW |
| Grubość materiału - gniazdo | 2,5 mm |
| Grubość materiału - podstawa | 2,5 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 120 mm |
| Długość podstawy (g) | 122 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 122 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 150 mm |
| Długość [mm] | 122 mm |
| Kolor | Antracyt |
| Szerokość [mm] | 122 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 4 x ø11; 5 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Malowany proszkowo |
| Numer artykułu | 48481203 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |