Podstawa słupa kotwa przykręcana dzielona z podstawą prostokątną - PSD | 120 mm | Srebrny
5.03 opinie





1/5
| CE | ETA 20/1044 |
| Typ gniazda | Typ C |
| Symbol | PSD 120 |
| Model | PSD |
| Grubość materiału - gniazdo | 2,5 mm |
| Grubość materiału - podstawa | 2,5 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 85 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 120 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 150 mm |
| Długość podstawy (g) | 190 mm |
| Długość [mm] | 121 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 37 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 2 x ø11; 4 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 4935120 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |