Podstawa słupa kotwa przykręcana do betonu typu T wpuszczana mocna - PUW | 120 mm | Srebrny




1/4
| CE | ETA 20/1044 |
| Typ gniazda | Typ T |
| Symbol | PUW 120 |
| Model | PUW |
| Grubość materiału - gniazdo | 8 mm |
| Grubość materiału - podstawa | 8 mm |
| Odsadzenie [mm] (e) | 41 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 120 mm |
| Długość podstawy (g) | 120 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 120 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 250 mm |
| Długość [mm] | 120 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235 |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø12,5 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 4944120 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |