Podstawa słupa kotwa płaska gwintowana regulowana wysokość - PSR | 130x250 mm | M20 | Srebrny
5.03 opinie


1/2
| Typ gniazda | Typ płaski |
| CE | ETA 24/0873 |
| Symbol | PSR 130 M20 |
| Otwory podłużne [mm] | 8 x ø6/9 |
| Model | PSR |
| Grubość materiału - podstawa | 3 mm |
| Grubość materiału - gniazdo | 3 mm |
| Średnica rury / pręta [mm] | M20 |
| Długość podstawy (g) | 130 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 130 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 140; 160 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 250 mm |
| Długość [mm] | 130 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 130 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235; DIN 976 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 4881130 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |