Podstawa słupa kotwa płaska gwintowana regulowana wysokość - PSR | 100x250 mm | M24 | Czarny
5.03 opinie




1/4
| Typ gniazda | Typ płaski |
| CE | ETA 24/0873 |
| Symbol | PSR 100 M24 |
| Otwory podłużne [mm] | 8 x ø6/9 |
| Model | PSR |
| Grubość materiału - gniazdo | 4 mm |
| Grubość materiału - podstawa | 4 mm |
| Średnica rury / pręta [mm] | M24 |
| Szerokość słupa [mm] | 100; 120 mm |
| Długość podstawy (g) | 100 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 100 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 250 mm |
| Długość [mm] | 100 mm |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość [mm] | 100 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235; DIN 976 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Kataforeza |
| Numer artykułu | 48891 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |