Podstawa słupa kotwa płaska gwintowana regulowana wysokość - PR | 100x100x100-150 mm | Srebrny
5.03 opinie




1/4
| Typ gniazda | Typ płaski |
| CE | ETA 24/0873 |
| Symbol | PR 100/100 |
| Otwory podłużne [mm] | 8 x ø6/9 |
| Model | PR |
| Grubość materiału - podstawa | 3 mm |
| Grubość materiału - gniazdo | 3 mm |
| Średnica rury / pręta [mm] | M20 |
| Szerokość słupa [mm] | 100; 120 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 100-150 mm |
| Długość podstawy (g) | 100 mm |
| Szerokość podstawy (g) | 100 mm |
| Długość [mm] | 100 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 100 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235; DIN 976 |
| Otwory okrągłe [mm] | 8 x ø12 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk galwaniczny |
| Numer artykułu | 4880100 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |