Podstawa słupa kotwa do betonu typ U z siodełkiem - PSZ | 140 mm
4.01 opinia




1/4
| Typ gniazda | Typ U |
| CE | ETA 20/1044 |
| Symbol | PSZ 140 |
| Model | PSZ |
| Grubość materiału - gniazdo | 4 mm |
| Średnica rury / pręta [mm] | ø18 |
| Odsadzenie [mm] (e) | 40 mm |
| Szerokość słupa [mm] | 140 mm |
| Wysokość całkowita [mm] (e) | 350 mm |
| Długość [mm] | 141 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość [mm] | 60 mm |
| Wysokość [mm] | 150 mm |
| Materiał | Stal konstrukcyjna S235; B500B |
| Otwory okrągłe [mm] | 6 x ø11 |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Cynk ogniowy |
| Numer artykułu | 4919140 |
| Producent | Domax sp.z.o.o. |